+48 508 193 247

Zuzia i Michał

02 września, 2017 · 2017, Śluby


Pierwszy raz w życiu słów mi zabrakło, rączki opadły i w ogóle zrobiłam się miękka jak kaczucha, gdy goście podczas ustawiania do zdjęcia grupowego zaczęli chórem dla mnie śpiewać 🙂 I powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie, żeby Zuzol i Michał zaprosili innych ludzi 😀 😀 😀
Uwielbiam takie wesela petardy, gdy ma się ochotę rzucić aparat w kąt i bawić razem z całą ekipą 🙂 Generalnie to umówiliśmy się też z Młodymi, że za jakiś czas zorganizują rozwód i hajtną się na nowo, bo tak nie może być, żeby TAKIE WESELE było tylko raz w życiu.
Lof ju moje wsioki-baboki!!!!!!!!!!!!!!! BUZIOLE

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *