+48 508 193 247

Anna i Artur

Lipiec 19, 2014 · 2014 ·  Autor Aneta·  Miejsce Olsztyn


To jest Nasza Para …… I obojętnie co by się nie działo, to Oni już zawsze będą nasi :) Ania – artystyczna dusza, która ciągle coś maluje, dłubie, klei i wycina oraz Artur – o zgrozo….fotograf :). Czas oczekiwania na ich wesele to była tortura nieziemska, bo ile razy pomyślałam, że muszę zrobić zdjęcia innemu fotografowi to mnie zimny pot oblewał :) I absolutnie nie pomogły tłumaczenia, że Artur nie jest fotografem ślubnym i tylko amatorsko się tym zajmuje, panikowałam i już :). Jak się okazało, całkowicie niepotrzebnie i bez sensu…. a jaka nobilitacja – ktoś kto pstryka i się zna na fotografii, wybrał właśnie nas :)

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>