+48 508 193 247

Justyna i Damian

19 lipca, 2014 · 2014


Przedstawiamy naszego prywatnego De Niro i jego szaloną Żonę 🙂 czyli Damian i Justyna :), a dokładnie to przepiękny, perlisty śmiech i wpatrzony z zachwytem mąż….
Nasza fotografia ślubna jest już dla Rodziny Justyny wpisana w tradycję Studia Domańscy. I chodź najstarszej Siostrze (pozdrawiamy Anię) pstrykaliśmy tylko plener….i to kilka ładnych lat po ślubie :), to jej środkową Siostrę odnajdziecie na naszej stronie! Teraz czekamy aż dorosną ich dzieciaki 😀 😀 😀

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *