+48 508 193 247

Katarzyna i Mateusz

22 czerwca, 2013 · 2013


To, że ta Para Młoda potraktowała mnie jak swojego przyjaciela….. to tego do końca życia nie zapomnę. Ale nie zapomnę też przepięknych dekoracji, jakie pojawiły się na tym weselu, gdzie motywem przewodnim był motyl. Jakież było moje zdziwienie, gdy dowiedziałam się, że to Kasia sama przygotowywała przez rok dekoracje do swojego wesela :)….. tak, tak wiem Mateuszu, też jej pomagałeś :)…..
Bo prawda jest taka, że wesele to oczywiście Para Młoda, goście i super zabawa, ale tę wielką całość uzupełniają i dopieszczają małe drobiazgi, które tworzą niepowtarzalny klimat i magię  TEGO DNIA….
….a fotograf ślubny to doceni… 🙂

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *