+48 508 193 247

Małgorzata i Marek

Grudzień 28, 2013 · 2013


Gosia to jedna z najbardziej energicznych a zarazem odpowiedzialnych kobiet, jakie miałam okazję fotografować w swoim życiu. Mogłabym tu dużo napisać co siedzi, na jej temat, w mojej głowie :) ale nie zrobię tego….zostawię to dla siebie i będę się uśmiechać do moich myśli :)……………i bardzo się cieszę, że trafiła na zwariowanego miłośnika Fiatów 125 p.

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>