+48 508 193 247

Dominika i Sebastian

Lipiec 09, 2016 · 2016


Po pierwsze: najlepsze pierogi ever!!!

 

Dwoje młodych ludzi, którzy nas bardzo zaskoczyli przemyślanymi decyzjami i dużą odpowiedzialnością za rodzinę, którą założyli. Aż wierzyć się nie chce, że w tak młodym wieku można być tak dorosłym :) :) :) …. ale nie zapominają, że młodość ma też swoje prawa :)
I ten cudny automobil jadący na słowo honoru – najlepsze doznania z podróży na plener :)

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>