+48 508 193 247

Aleksandra i Maciej

16 września, 2017 · 2017, Śluby


Podczas pierwszego spotkania nie zdążyłam odpowiedzieć „dzień dobry”, gdy Olka przebiegła w drzwiach obok mnie prosto do regału z książkami i zaczęła wydawać wzdychająco-piszczące dźwięki. Dlatego ciągle zastanawiam się, czy wzięli nas na wesele, bo podobało im się portfolio, czy może dlatego że doszukali się w naszej bibliotece książek katalońskiego pisarza Jaume Cabre 🙂 …..
Zakochani w książkach, zakochani w filmach, zakochani w Barcelonie i całej Katalonii. Wierni kibice FC Barcy, dzięki której się poznali. Zorganizowali wesele w iście holywodzkim stylu. A później zaprosili nas do siebie, do Barcelony gdzie spędziliśmy zwariowany czas pstrykając plener ślubny 🙂
…. gdy w rozmowach z Olą mówię jej, że są szaleni to w odpowiedzi słyszę – „Oj tam, oj tam… Rokendrol bejbi!!!”
TĘSKNIMY

Artystyczna fotografia ślubna: W dzisiejszych czasach fotografia ślubna nie jest już tylko czystym, suchym rzemiosłem. Stała się ważnym elementem w dziedzinie fotografii artystycznej, gdzie wyszukane pozy odchodzą do lamusa, a zastępują je emocje uchwycone w umiejętny sposób. Dlatego staramy się, by nasze Pary Młode czuły, że tego dnia jesteśmy tylko dla mnich, że mogą nam zaufać i ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ich Najważniejszy Dzień w Życiu został uwieczniony w najpiękniejszy sposób. Niezależnie czy będzie to Opole, Kraków czy Paryż poświęcimy zdjęciom całą nasza uwagę i talent.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *